logo
NA BIWAKU | JAZDA SAMOCHODEM TERENOWYM SUZUKI VITARA – OKOLICE WROCŁAWIA | FILM


PRZEJAŻDŻKA AUTEM TERENOWYM PO POLNEJ DRODZE. JEZIORO BAJKAŁ – KAMIENIEC WROCŁAWSKI, OKOLICE WROCŁAWIA. TERENY WYBOISTE, PRAWIE JAK RAJD!


Jednak prawie robi wielką różnicę 😉 Dużo drzew, dziur na drodze, a w około Odra i niezbyt szybka jazda.
Generalnie jak widać na filmie, nic ciekawego się nie dzieje. Nie wpadliśmy do Odry, nie zlecieliśmy z jakiejś skarpy, nawet w drzewo nie uderzyliśmy, a drzew tam nie brakuje. Dopiero kilka godzin później zakopaliśmy się ( tyle czekania 🙁 ) na drodze [FILM].

Następnym razem postaramy się bardziej – może jakiś pokaz jechania na dwóch kołach albo dachowanie? Mile widziane propozycje w komentarzach.

Podczas jazdy dyskutowaliśmy m.in. o tym, że dwa dni wcześniej była straż pożarna nad jeziorem Bajkał, bo niby ktoś się utopił. Później okazało się, że straż pożarna przyjechała, bo się paliło w okolicy Kamieńca Wrocławskiego. Tak w ogóle, to jechaliśmy po drzewo, ale niestety wiele momentów nie zostało zarejestrowane. Gadaliśmy też (co też słychać na filmie) o koleinach na drodze i umiejętnej jeździe w terenie. 🙂

Autorem treści jest MCH
DODAJ OPINIE ↓

8 Opinii do "JAZDA SAMOCHODEM TERENOWYM SUZUKI VITARA. OKOLICE WROCŁAWIA | FILM"

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
lepa
Gość

tak zapytam nie wiecie czy są we wrocławiu organizowane zloty samochodowe generalnie zloty samochodów terenowych suzuki vitara czy gdzieś pod wrocławiem ??.

Bolec
Gość

Nic ciekawego ale może tam w tym aucie było ciekawiej 😀 Za wolna jazda jak na rajd 😉

Paweł
Gość

najlepsze w tym filmie to ten zmieniony głos i próba wyjechania z dziury a kierowca to na wyścigi rajdowe to by się raczej nie nadawał bo terenowym samochodem to się jezdzi na pełnym gazie a nie 5 km / h 😉

Rolnik z powołania
Gość

No wygląda jak rajd Polski. xD Suzuki vitara nie jest prawdziwym samochodem terenowym nadającym się na ciężkie rajdy no chyba że po większym tuningu 😛 Ten film co ma na celu miał to być śmieszny pokaz rajdowy? xD Szybciej to ja jeżdzę traktorem po polnych drogach mój ciągnik ma na blacie mniej jak to Suzuki ale po dziurach mój traktor pokazuje na co go stać i ta wasza vitara nie ma szans. 😉 Jak nakręcę filmy to wrzucę na youtube i zobaczycie xD.

Rajdowiec
Gość

Suzuki Vitara samochód nie do zdarcia! Co ta moja terenówka przeżyła to żadne inne auto w terenie tyle nie dostało w tyłek. 😉 W 2015 r był organizowany rajd terenowy czy w 2016 w mieście Wrocław też będą organizowane rajdy terenowe coś ktoś wie? Do Wrocka mam rzut beretem mieszkam miedzy Kamieńcem Wrocławskim a samym Wrocławiem i chętnie na taki rajd samochodów terenowych bym się wybrał.

Greg
Gość

Ładnie kołami piłował 😀
Znam te okolice mieszkam w Kamieńcu Wrocławski a nad jeziorem do jestem przynajmniej raz w tygodniu

Bojo
Gość

To jest ta nowa Suzuki Vitara 1.6 VVT 4WD? W środku wygląda na ten starszy model to chyba ta terenówka ma z 30 lat? te stare samochody terenowe są niejednokrotnie wytrzymalsze mocniejsze od tych nowych. Ta nowa Suzuki Vitara to się nie nadaje na tereny gdzie są duże dziury a raczej do jazdy w trasę i po mieście takie auto bardziej na pokaz. Szkoda że na filmie nie pokazaliście samochodu z zewnątrz jak sobie radzi w ciężkim terenie no tylko urządziliście tu spacerek ….

daimos
Gość

nie no zarombisty pokaz rajdowy 5 km na godzinę aż strach się bać tak szybkiej jazdy ! a miałem kiedyś taką terenówkę i wiem na co stać suzuki vtarę ale miałem duże koła do jazdy w terenie i mogłem sobie pozwolić na niebezpieczną jazdę po wertepach szkoda że nie mam żadnego nagrania z moich rajdów amatorskich ale emocje jak na prawdziwym rajdzie pozdro