logo
TAKIE TAM WSPOMNIENIA Z WAKACJI ;] BIWAK NAD WODĄ | FILM


MIEJSCE: JEZIORO BAJKAŁ • KAMIENIEC WROCŁAWSKI • OKOLICE WROCŁAWIA


Na film składają się nagrania z 2011 i 2015 roku. Filmiki nie były nagrywane z myślą o ich późniejszej obróbce i wrzuceniu na YouTube, ale i tak jest na co popatrzeć 😉 Może to właśnie dlatego jest na co popatrzeć… Jak nie jest na co popatrzeć, to przykomentuj na co byłoby fajnie popatrzeć.

Często w nagraniach towarzyszyła (oryginalnie) muzyka z radia, ale żeby ustrzec się przed ewentualnym dopieprzeniem do prawi autorskich, to ją wyciąłem. Wstawiłem niewielkie fragmenty z niektórych moich (i nie tylko) kawałków.

Po wrzuceniu filmiku na YouTube okazało się, że obraz z dźwiękiem nie jest dobrze zsynchronizowany (nie z mojej winy). Być może nie wszyscy to wyłapią, ale mnie to drażni, ale już nie szukałem przyczyny, która bez wątpienie nie leży po mojej stronie 😛 Zresztą nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo czasem lubię jak coś mnie drażni i jak będę miał ochotę na podrażnienie, to sobie odpalę ten filmik. Z dysku odtwarza się tak jak powinien!

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE
PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE

Wszelkie ewentualne reklamacje mile widziane – kontakt w zakładce KONTAKT.

Autorem treści jest MCH
DODAJ OPINIE ↓

9 Opinii do "TAKIE TAM WSPOMNIENIA Z WAKACJI ;] BIWAK NAD WODĄ | FILM"

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Gdzie na biwak
Gość

Znacie sprawdzone fajne miejsca gdzie można spędzić w ciszy biwak nad wodą pod namiotem najlepiej a gdzie no najlepiej Bieszczady może to być ewentualnie pole namiotowe.

Ania
Gość

w Bieszczadach jest dużo pięknych miejsc na biwak ale ciężko doradzić jedno miejsce bo jest ich wiele 🙂 ale jak już miałabym polecić miejsce na biwak w Bieszczadach to okolice jeziora Solina Solińskie jest tam dużo ładnych miejsc na rozłożenie namiotu u blisko do jeziora solińskiego woda czysta i miło można się pokąpać. Co wakacje jeździmy do Bieszczad latem na biwak bo w Polsce to jedne z lepszych ładniejszych miejsc na rodzinne biwakowanie. Pozdrawiam. Ania.

Marlena
Gość

Ja już się nie mogę doczekać wakacji i znowu wyjazdy nad wodę pod namiot ahhhh a tu jeszcze się zima nie zaczęła 🙂 już za parę chwil za chwil parę wezmę plecak swój i gitarę…

kapeć
Gość

fajny filmik z wakacji pozdro !.

:P
Gość

Cześć 🙂 trafiłam tu przez przypadek to już spytam jaka piosenka na filmik na wspomnienie z wakacji najlepiej się nadaje ale polska piosenka ? 🙂

Jola
Gość

Piosenkę zespołu Palermo – Wspomnienia z wakacji
albo zobacz piosenkę dla dzieci zespołu Fasolki – Lato na Dywanie

Pyśka
Gość

Gdzie te wspomnienia z wakacji? 🙂 Najlepsze jak dla mnie to są jednak zdjęcie z wakacji których mam bardzo dużo gdzie tylko jestem w podróży to robię fotki później drukuje i jak przychodzi ochota na wspominki to wyciągam zdjęcia z szuflady i oglądam 🙂

bigos
Gość

zdjęcia są spoko ale filmy też , teraz prawie każdy ma w kieszeni przy sobie jakieś urządzenie do nagrywania filmów to i filmy są popularniejsze ps. co to za muzyka na końcu ?.

Mija
Gość

cudowne wspomnienia hihi lubiem takie wakacyjne przygody z dobrą załogą zawsze jest co wspominać 🙂