logo

NA BIWAKU | JAZDA SAMOCHODEM TERENOWYM SUZUKI VITARA – OKOLICE WROCŁAWIA | FILM


PRZEJAŻDŻKA AUTEM TERENOWYM PO POLNEJ DRODZE. JEZIORO BAJKAŁ – KAMIENIEC WROCŁAWSKI, OKOLICE WROCŁAWIA. TERENY WYBOISTE, PRAWIE JAK RAJD!


Jednak prawie robi wielką różnicę 😉 Dużo drzew, dziur na drodze, a w około Odra i niezbyt szybka jazda.

Generalnie jak widać na filmie, nic ciekawego się nie dzieje. Nie wpadliśmy do Odry, nie zlecieliśmy z jakiejś skarpy, nawet w drzewo nie uderzyliśmy, a drzew tam nie brakuje. Dopiero kilka godzin później zakopaliśmy się ( tyle czekania 🙁 ) na drodze [FILM].

Następnym razem postaramy się bardziej – może jakiś pokaz jechania na dwóch kołach albo dachowanie? Mile widziane propozycje w komentarzach.

Podczas jazdy dyskutowaliśmy m.in. o tym, że dwa dni wcześniej była straż pożarna nad jeziorem Bajkał, bo niby ktoś się utopił. Później okazało się, że straż pożarna przyjechała, bo się paliło w okolicy Kamieńca Wrocławskiego. Tak w ogóle, to jechaliśmy po drzewo, ale niestety wiele momentów nie zostało zarejestrowane. Gadaliśmy też (co też słychać na filmie) o koleinach na drodze i umiejętnej jeździe w terenie. 🙂

Autorem treści jest MCH


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

8 odpowiedzi na “JAZDA SAMOCHODEM TERENOWYM SUZUKI VITARA. OKOLICE WROCŁAWIA | FILM

 • 27 lipca 2017

  tak zapytam nie wiecie czy są we wrocławiu organizowane zloty samochodowe generalnie zloty samochodów terenowych suzuki vitara czy gdzieś pod wrocławiem ??.

  Odpowiedz
 • 6 lutego 2017

  Nic ciekawego ale może tam w tym aucie było ciekawiej 😀 Za wolna jazda jak na rajd 😉

  Odpowiedz
 • 20 września 2016

  najlepsze w tym filmie to ten zmieniony głos i próba wyjechania z dziury a kierowca to na wyścigi rajdowe to by się raczej nie nadawał bo terenowym samochodem to się jezdzi na pełnym gazie a nie 5 km / h 😉

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2016

  No wygląda jak rajd Polski. xD Suzuki vitara nie jest prawdziwym samochodem terenowym nadającym się na ciężkie rajdy no chyba że po większym tuningu 😛 Ten film co ma na celu miał to być śmieszny pokaz rajdowy? xD Szybciej to ja jeżdzę traktorem po polnych drogach mój ciągnik ma na blacie mniej jak to Suzuki ale po dziurach mój traktor pokazuje na co go stać i ta wasza vitara nie ma szans. 😉 Jak nakręcę filmy to wrzucę na youtube i zobaczycie xD.

  Odpowiedz
  • 18 czerwca 2016

   Suzuki Vitara samochód nie do zdarcia! Co ta moja terenówka przeżyła to żadne inne auto w terenie tyle nie dostało w tyłek. 😉 W 2015 r był organizowany rajd terenowy czy w 2016 w mieście Wrocław też będą organizowane rajdy terenowe coś ktoś wie? Do Wrocka mam rzut beretem mieszkam miedzy Kamieńcem Wrocławskim a samym Wrocławiem i chętnie na taki rajd samochodów terenowych bym się wybrał.

   Odpowiedz
 • 11 czerwca 2016

  Ładnie kołami piłował 😀
  Znam te okolice mieszkam w Kamieńcu Wrocławski a nad jeziorem do jestem przynajmniej raz w tygodniu

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2016

  To jest ta nowa Suzuki Vitara 1.6 VVT 4WD? W środku wygląda na ten starszy model to chyba ta terenówka ma z 30 lat? te stare samochody terenowe są niejednokrotnie wytrzymalsze mocniejsze od tych nowych. Ta nowa Suzuki Vitara to się nie nadaje na tereny gdzie są duże dziury a raczej do jazdy w trasę i po mieście takie auto bardziej na pokaz. Szkoda że na filmie nie pokazaliście samochodu z zewnątrz jak sobie radzi w ciężkim terenie no tylko urządziliście tu spacerek ….

  Odpowiedz
 • 6 czerwca 2016

  nie no zarombisty pokaz rajdowy 5 km na godzinę aż strach się bać tak szybkiej jazdy ! a miałem kiedyś taką terenówkę i wiem na co stać suzuki vtarę ale miałem duże koła do jazdy w terenie i mogłem sobie pozwolić na niebezpieczną jazdę po wertepach szkoda że nie mam żadnego nagrania z moich rajdów amatorskich ale emocje jak na prawdziwym rajdzie pozdro

  Odpowiedz